Zebra Perde

<h1>ZEBRA PERDE</h1>

Dijital Stor Perde Nedir?

Bu tarz modeller mekanizma ile çalışır. dijital baskılı stor perde düz bir font üzerine kişilerin tamamen isteğine bağlı olarak görselleri veya işyeri ise firma logolarını üzerine dijital baskı teknolojisini kullanarak dijital baskılı perde  yapılabilmektedir. Örnek olarak çocuğunuzun odası için sevdiği bir çizgi film karakterini uygulanabilmektedir.

Dijital Baskılı Stor Perde Kumaşları Nelerdir?

Her türlü kumaş çeşitlerinden dijital baskılı perde yapılmaktadır. Kalın kumaş, kanvas kumaş, güneş ışığını yansıtmayan blackout kumaşları üzerine işlem rahatlıkla uygulanmaktadır. Ayrıca Zebra perde olarak tabir edilen yarı şeffaf ve kısmi güneş alan kumaşlarda da görseller çok güzel durmaktadır. Baskı ve görseller dijital baskılı stor perde üzerinden güvenilir teknoloji ile gerçekleştiği için sonrasında deformasyon ya da bozulmalar kesinlikle olmamaktadır.

Nerelerde Kullanabiliriz?

Tüm kapalı alanlarda ve cam üzerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. İşlem görecek pencerenin boyutu üzerinden ölçüler alınır ve istenilen görsel dijital sistem ile baskısı gerçekleştirilir. Yine motaj işlemleri tamamlandıktan sonra rahatlıkla uzun yıllar kullanılacaktır. İş yerlerinde Firmalar genelde kendi logolarını stor perde üzerinde kullanmaktadırlar. Özellikle Müşteriye açık alan olan toplantı salonlarında blackout perde sistemi üzerinde kullanımı çok yaygındır.

Temizlik ve Hijyeni nasıl Sağlanır?

Günlük stor perdelerin temizliği ile aynı olup farklı herhangi bir zorluğu yoktur. Dijital baskılarınız asla zarar görmemektedir. Temizlik ve Hijyen kurallarına uygun kumaşlardan üretildiği için kumaşın içerisinde mikrop vs  bulundurmaz. 

Etiketler: zebra perde, stor perde, perde, dijital zebra perde
Eylül 10, 2019
Listeye dön