Lastikli Halı Örtüsü Nedir ?

Lastikli Halı Örtüsü Nedir ?

Kadife olan halı örtüsü hem dört köşeden lastikli hem de ortadan iki adet lastiği bulunan bir üründür. Halı temizliğine, halı yıkamasına veya yeni bir halı alma sorununa çözüm getirdiği gerekçesiyle özellikle ev hanımları oldukça ilgi göstermektedir. 

Lastikli halı örtüleri 30 derecede yumuşatıcı kullanılmadan rahatlıkla yıkanabilmektedir. Welsoft halı örtüleri halınızı korumakla kalmayıp odanıza, salonunuza, mutfağınıza ve çocuk odanıza yepyeni bir hava katmaktadır. Odanız ile uyum sağlayıp sizlere yardımcı olmaktadır. Dijital baskılı halı örtüleri desen konusunda oldukça şık ve fazla öneri sunmaktadır. Bu nedenle istekhane halı örtüleri olarak salon halı örtüsü, koridor halı örtüsü, mutfak halı örtüsü vs. odanızın dekorasyonuna göre en uygun desenleri sizler için üretmekteyiz.


Welsoft kumaş ile üretilen halı örtüsü modellerimiz antibakteriyel, toz ve leke tutmaz, mevsimlik bir ürün haline gelmektedir. İstekhane halı örtüleri tüm ürünlerini özel olarak imal etmektedir. Her bir ürününü siz değerli müşterilerinin net halı ölçüsüne göre tasarlayıp üretmektedir. Özel üretim halı örtüleri halınıza tam oturacağı için standart ölçülere nazaran çok daha kaliteli bir duruş sergilemektedir.
Lastikli halı örtüleri oldukça kullanışlı olup tak çıkar şeklinde kullanılmaktadır. Tüm ürünler bünyemizde dört köşeden lastik ile çevrilmiş olup özel welsoft kumaş ile üretilmektedir. Yıkanabilen halı örtüleri yıkamadan sonra hiçbir şekilde bozulmamaktadır veya deforme olmamaktadır. Halınız üzerinde kayma,toplanma yapmamaktadır.


Bu nedenle uzun süre kullanımı mümkündür. Dijital baskılı halı örtüsü elektrikli süpürge ile de rahatlıkla süpürülebilmektedir. Küçük bir çocuğunuz var ise tam bir kurtarıcı
vazifesi görmektedir. Halınıza artı bir kombin eklemesi ve halınızı daha uzun ömürlü kılması nedeniyle halı örtüsü ev hanımları için vazgeçilmez bir üründür.

Welsoft Lastikli halı örtüsü, halıları tamamen sararak dış etkenlerden korur. Lastikli Halı Örtüsü Özel ve korumalı kumaşı sayesinde, toplanma yapmıyor, deforme olmuyor ve rengi solmuyor. Welsoft Lastikli Halı Örtüsü  Elektrikli süpürge ile rahatlıkla süpürülebilir  ve  çamaşır makinelerinde yıllarca yıkanıp kullanılabilir. Aynı zamanda yumuşak, leke tutmaz, anti bakteriyel ve hijyenik. Bu sayede çocuk odaları içinde oldukça sağlıklı.
Lastikli Halı Örtüsü; evinizi dekore etmenize de bir hayli yardımcı oluyor. Birbirinden güzel hiçbir yerde bulamayacağınız yüzlerce desen ile yine salonunuzda, mutfağınızda veya evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilir!


İstekhane Dijital Baskılı lastikli halı örtüleri; lastikli kullanımı sayesinde rahatlıkla halınıza takılabiliyor ve istediğiniz zaman çıkarılıp farklı halılarınızda kullanılabiliyor.
Lastikli Halı Örtüsü sayesinde hem halı yıkama hem de yeni bir halı satın alma masraflarından kurtuluyor, oldukça ucuza evinizin havasını değiştiriyorsunuz. Sizde istekhane.com'dan isteyin gelsin.

Etiketler: lastikli halı örtüsü, welsoft halı örtüsü, halı örtüsü, halı örtüleri, welsoft halı, polar halı
Temmuz 27, 2019
Listeye dön