Stor Perde

Stor Perde ve Çeşitleri

Stor zebra perde modeli seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler

 

Sizler de evinizde modern bir görünüm tercih etmek isterseniz günümüzün en çok tercih edilen perdesi olan zebra stor perdelerden tercih edebilirsiniz. Zebra deseninde bir stor perde görünüm olan bu modelde evlere spor bir görünüm katarken aynı zamanda da modern bir görünüme kavuşturuyor. Sizler sadece spor bir tarzında değil baka tarzlarda da zebra stor modelini tercih edebilirsiniz. Bu sizin tercihine bağlı olarak değişebilir. Sadece evinizde zebra deseni tamamlayan bir parça kullanmanız yeterli olacaktır. Bu sayede bir bütünlük sağlayarak çok güzel bir perde dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Stor perdeler daha çok Avrupai bir tarzda kullanılıyordu fakat ülkemize de girmesiyle önemli ölçüde rağbet gördü ve şuan bir çok evde kullanılmaktadır ve normal perdeleri yerini almıştır. 

Çok tercih edilen modeller en çok tercih edilen desen ile birleşti. Sizlerin evinizde ve ofislerinizde ya da bu modeli her nerede kullanacaksanız oraya modern ve şık bir görünüm kazandırmak üzere üretilmeye başlandı. Zebra stor perdeleri tercih ederken evinizin görünümünü de göz önüne alın.

Dijital Baskılı zebra perdeler stor perdeler arasında en çok tutulan model olarak öne çıkmaktadır. Çocuk odanıza özel baskılar yaptırabilir  istenilirse oturma odasınza ayrı baskılar yaptırarak evinizin görünümü değiştirebilirsiniz. Hazır stor perdeler hariç evinize özel bir görünüm katabilirsiniz

 

Dikkatli Okuyunuz : Evinize Uygun Perde Seçimi Nasıl Yapılır?

Spor bir ev dekorasyonu sağlayarak bu model ile bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Ancak ben klasik bir ev tarzı oluşturmak istiyorum derseniz duvarlarda desen kullanmayın ve daha sade bir duvar tercih edin. Zebra desen bir sadelik ile birbirini tamamlayarak güzel bir görünüm ortaya çıkartacaktır. Bu bütünlük içerisinde güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu örneklerin dışında da tamamen renkli ve cıvıl cıvıl bir evde zebra desen stor perde de kullanabilirsiniz. Bu bütünlük de sağlanabilir sadece renklerin uyumuna özen göstermeniz yeterli olacaktır. Bu noktalara dikkat ederseniz çok güzel bir görünüm sağlayabilir ve başarılı bir zebra stor perde dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Bu modeli nerede yaptıracagınızı karar verirken de yine çok iyi bir seçim yapmanız gerekir. Çünkü doğru bir ölçü ile iyi bir perde görünümü elde edebilirsiniz. Camlarınız çok büyükse de bu model için uygun bir şartlar sağlanmamış sayılabilir. Daha küçük ve yarım camlarda stor model tercih edilebilir. Zebra desen ile de birleşince çok güzel bir görünüm ortaya çıkacaktır. Ancak büyük camlarda daha dikey perdeler tercih edilebilir. Onlar da desenleri çeşitli olarak yer almaktadır. 

Stor zebra perdenizi yaptırdıktan sonra yıkama ve temizleme işlemlerinde de ılık su kullanarak kulanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bu sayede daha uzun yıllar boyunca çok iyi bir şekilde perdenizi sağlıklı olarak kullanabilirsiniz. Çok iyi kalitede bir malzeme kullanılarak yapılan modeller de uzun seneler hiçbir zarar görmeden kullanılabilir.

Etiketler: stor perde,zebra perde, zebra stor, store perde
Eylül 10, 2019
Listeye dön